Leden 2009

Další řetězáček :) Jsi...

30. ledna 2009 v 20:40 | Michiyo |  Řetězáky
Jsi...

Upřímná? Moc ne xD
Seběvědomá? Na netu? Ano. V realu? Nikoliv xD
Hodná? Myslím, že jo :)
Přátelská? Asi jo :)
Uzavřená? Ano
Samostatná? Jak kdy xD
Rozhodná? Ani ne xD
Sobecká? Řekla bych, že ne
Hádavá? S okolím moc ne, s rodinou velice xD
Ulhaná? Ne
Agresivní? Ne
Tvrdá? Ne
Jemná? Nevim xD
Milá? To musí posoudit ostatní xD
Ukřičená? No, spíš labilně uječená xD

MÁŠ RÁD/A.....
Společnost? Jak kdy
Samotu? Jak kdy ale radši jsem sama
Přírodu? Velice :)
Jídlo? No jasný xD
Když Ti někdo lichotí? Jistě ^^
Hudbu? Hudba a já patříme k sobě :)
Pořádek? xD Jak kdy xD
Smích? jasné..skoro vždycky
Srandu? taky jasné :-)
  • A DÁLE....
Něco, co na sobě opravdu nesnášíš... Povahu.
Co nesnášíš na životě... Jen pár maličkostí
A teď něco,co se Ti na sobě líbí... Oči a vlasy :)
A co miluješ na životě.. Na životě? Toho bude víc xD Tak takhle: Miluju život :)
Co máš ráda na svých přátelích a proč jim tak věříš.. Na těch pár opravdových, co mám mám ráda to, že jsou tu vždycky pro mě a jsou ochotní mi pomoct a vyslechnout mě a věřím jim právě proto :)
Co nemáš ráda na svých nepřátelích ?? No to je otázka xD
Tvůj oblíbený výrok? Je jich hodně. Ale tak třeba: ,,Po bouři vždy vyjde slunce".
UŽ JSI.....
Někdy lhala? Každej někdy lže a já nejsem vyjímka ;)
Něco zapřela, abys pomohla druhému? Ano
Na sebe byla někdy pyšná? Aano :)
Někdy milovala? Ne..
Někdy líbala? Ne xD
A někdy něco víc? No to teprv xD

Řetězáček :)

26. ledna 2009 v 22:23 | Michiyo |  Řetězáky
Tak, Yuiko na mě přenesla svou manii řetězáků a nakonec mě dokopala hodit sem nějaké xD

Kolik ti je? 14
Kolik bys chtěla aby ti bylo? 15 xD
Hraješ golf? Párkrát jsem dala minigolf a už to byl mega záhul xD
Píšeš na klávesnici všemi deseti? Ne xD
Máš sourozence? Jasan J
Máš svůj vlastní počítač? Ano
Jsi žárlivá? Jak kdy ale spíš ne xD
Máš tajemství, které nikdo jiný neví? No jistě ;)
Co nejlepšího jsi kdy uvařila? Hmm... Asi zapečený nudle J
Kolikrát jsi byla zamilovaná? Já? Nikdy xD
Maluješ se? Jak kdy xD třeba do školy nemám šanci to ráno stihnout xD
Piješ kafe? Kafíčko, mňamka *mlask* Čili ano, piju J
Co umíš nejlíp? Spát xD
Šla bys do superstar? Na to jsem moc velkej srab xD
Trápí tě právě něco? Jak se to vezme
Oblíbené číslo? 3
Kdo má pokračovat? Tuhle otázku nesnáším xD

Zajímavá cesta xD

26. ledna 2009 v 18:02 | Yu-chan |  My,my a zase my xD
Taaak prostě jsem tohle musela někam napsat xD Je čtvrtek, přesněji byl čtvrtek a my si to tak kráčeli s kámoškou ze školy (já, Michi a ta kámoška, Andry xD). Šly jsme k Andry domů, aby jsme udělaly prjekt do dějáku, strašně záživné téma. Barokní hudba xD No a jak si to tak v klídku kráčíme, najednou kolem nás projelo černé auto. To je, co? xD Ale ne, nebojte. To opravdu není to, co jsem chtěla napsat. Chtěla jsem napsat, že z toho černého auta čučel jakýsi plešatý mladík a hromovým hlasem na nás zařval, cituji: ,,Co vy kundy?!'' Normálně zařval to tak, že Andry málem dostala infarkt. Div nevyjekla xD Michi se zmateně rozhlížela a jedině u mě zapracovaly pohotové reakce. Tak se otáčím a co nejvíc to jde na něj řvu: ,,No co by vole?!?!'' Holky se začaly nekontrolovatelně smát a já se usmívala na dvě babky, které šly na druhé straně ulice. Prostě totální výtlem až k Andreji domů xD

Takže holky, radím vám. Nechoďtě moc blízko u silnice a dávejte si pozor na takovýhle magory xD

Neko boys

18. ledna 2009 v 17:18 | Yu-chan |  Obrázky
Pár neko mno :) Zbytek pod pere a něco je toršičku větší...


SHINee

18. ledna 2009 v 16:27 | Yu-chan |  Asian Music
YAHOO! Konečně přidán další článek na náš blogís, tentokrát o naprosto dokonalé skupině jménem SHINee! Zdroj: http://asianwonderland.blogz.cz/Credit ; SHINee Forums & Newsen.com
SHINee je pětičlenná chlapecká skupina z Koreje, která byla vytvořena v roce 2008. SHINee zůstávali v utajení až do 18. května 2008, kdy se uvedení nové skupiny objevilo v mnoha článcích na internetu. Přesto členové SHINee o sobě dali vědět už předtím, aniž by však odtajnili cokoliv o vzniku této skupiny. Například Jonghyun propůjčil svůj hlas k duetu se Zhang Li Yin v písni Wrongly Given Love. Jejich debutový hudební videoklip byl zveřejněn 22.května a jejich první minialbum o den později. SHINee je charakterizována jako dočasná kapela, jejichž členové jsou teenageři ve věku od 14 do 18 let. Podle SM Entertainment bude SHINee vést tuto generaci co se týče módy, tance a hudby. Název kapely je kombinací slov "shine" a "ee", což má znamenat "světlo přechovávající lidé" ("people receiving the light"). Světlem se zde myslí světlo reflektorů či střed zájmů veřejnosti namířené k SHINee, jejichž cílem je oslnit fanoušky, bezohledu na jejich věk či místo, odkud pocházejí.
Zleva vám řeknu jak se jmenují :): Onew, Taemin, Jong Hyun, Minho, Key


Musím poznamenat, že jejich oblečení je úžasný xD Nejoblíbenější člen? Přece Taemin! xD
Tak moje nejoblíbenější písnička od těhle překrásných klučinů je asi Amigo, SHINee world a Replay a Michio zbožňuje nejvíc asi...Replay :)

Pár ukázek:
Amigo


Love like Oxygen (taky beautiful xD)


Replay


The SHINee world

MDS? Napiště svůj názor :)

10. ledna 2009 v 17:52 | Yu-chan |  Oznamy atd.
Tak jsem tak proklepávala jeden moc pěkný blog a narazila tam na jeden ještě pěknější a zajímavý článeček :) Zřejmě o tom moc lidí neví, soudím podle počtu komentářů, tk jsem se rozhodla dát na ten článek odkaz. Je to článek, ve kterém jedna holčina píše, co kdyby byl MDS (spíše ČDS) alias mezinárodní (český) den slashe? Já osobně jsem pro! Ta dívčina, co to psala řeší problém, kdy by to bylo, jaké datum pro tento slavný den použít, takže tam hlásněte v anketce a podpořte tento skvělý nápad :) Jí by to pomohlo a nám s Michi udělalo radost xD Takže ----- TADY!!!!!!! ----- je odkaz. Snad se tam někdo alespoň podívá :) (tu animačku jsem si odtam vypůjčila :) )

Super Junior info

2. ledna 2009 v 14:16 | Michiyo |  →Super Junior
No, pokusila jsem se najít něco o Super Junior ale většina co sem našla byla anglicky a pk takový jen základní informace jako kolik je členů a jak se jmenují. No tak sem sepsala něco sama z toho co sem našla xD
Zdroje: !TADY! a !TADY!


Super Junior jsou aktuálně jedni z nejpopulárnějších umělců v Koreji, a jsou výtvorem jedné z největší zábavních společnodti v Koreji, totiž SM Entertainment. Skládá se ze 13 členů. Debutovali 6. Listopadu 2005 na populární Korejské hudební šou, SBS Inkigayo, s písní "Twins". Jsou teda poměrně nová skupina ale jsou jednou z nejpopulárnějších skupin v Koreji. Před jejich debutem, ve skutečnosti, většina členů byli (a ještě jsou) herci, MCs, models, atd.

Skupina skládá z (od nejstaršího k nejmladšímu): leader Leeteuk, Heechul, Hankyung (nebo Han Geng, jediný Čínský člen nalezený přes SM casting v Číně), Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Donghae, Siwon, Ryeowook, Kibum a Kyuhyun (Poslední zmíněný byl přidán do skupiny na počátku jejich činnosti při singlu U, v květnu 2006).

Mají doposud vydané jedno album, jeden singl asi 3 OST singly, 2 zvláštní singly (KRY a TROT), letní singl SM, zimní singly SM a singl společný s Dong Bang Shin Ki. V současné době pokračují se svými individuálními aktivitami, vystupují na společných koncertech a chystají je k vydání druhého alba.

Poznámka: Super Junior jsou ještě rozdělení na pár podskupin např. Super Junior-K.R.Y, pak Super Junior-T, Super Junior-M a Super Junior-Happy. Já znám tyhle 4, jestli je ještě nějaká, to nwm. Původně jsem v tom měla strašnej bordel a moc děkuju Nagise, že mi to objasnila, jak můžete vidět v komentářích xD

Info o členech jednotlivě najdete !!TADY!!


No a náš názor na tyhle klučiny? Jsou super xD Mě se nejvíc líbí Eunhyuki, Heechul a Kibum xD A Yu-chan Heechul, DongHae a Eunhyki :)
A z písniček se mi nejvíc líbí Cooking, Don't Don, Twins, Marry U... Cha, vám tady můžu vypsat všechny písničky od nich xD Tak takhle: Líbí se mi všechny xD. A Yu-chan se líbí U, Don't Don atd. atd.... xD

Pár ukázek:

Marry U

Don't Don

U

Twins

Cooking


DBSK and SuJu - Show me your love

No, písniček je hafo a kdybych sem dávala všechny, strávím tady zbytek dne xD