DBSK

14. listopadu 2008 v 16:39 | Michiyo |  →DBSK
TVXQ (jejich jméno se překládá jako "Rising Gods of the East.". V Korey jsou známí jako "Dong Bang Shin Gi/Ki (zkráceně DBSG/K), v Japonsku "Tōhōshinki" (THSK)) ,je korejská hudební skupina. Poprvé se objevili jako předskokani na koncertě korejské zpěvačky jménem Boa v prosinci 2003.

Prvním členem byl Xiah Junsun, který byl vybrán v televizním pořadu hledajícím nové talenty už někdy ve 12 letech. Dalším na řadě byl U-know Yunho, který zase vyhrál jednu z tanečních soutěží. Potom byl tanečníkem a rapperem pro korejskou zpěvačku s jednoduchým pseudonymem Dana, než se vedení rozhodlo, že má na mnohem víc, a přeřadilo ho.Hero Jaejoong si nedlouho poté odnesl vítězství z dalšího TV pořadu a podobně na tom byl i Max Changmin, který vyhrál v kategorii zpěv. Posledním členem je Micky Yoochun, který se ke skupině dostal jen asi půl roku před oficiálním debutem.

Jejich první vystoupení bylo v prosinci 2003 a už za pár týdnů vyšel jejich první singl "Hug". Stal se mezi korejskou mládeží hitem, ale tvalo dalších šest měsíců, než světlo světa zpatřil jejich druhý singl. Tehdy už měli něco okolo 600 tisíc fanoušků, jejichž počet se ještě zvýšil po vydání jejich prvního alba "Tri-angle".
Později prorazili i v Číně, Taiwanu a Singapuru se singlem "Rising Sun" a nevyhli se ani Japonsku. Kromě zpěvu natáčejí i krátká televizní dramata. Skupina získala popularitu v Jižní Korey, Japonsku, Taiwanu, Číně, Thajsku a v jiných zemích východní Asie. Teď je to jedna z top skupin v Korey.
(Stojící z leva: Xiah, Yunho .. Na sedačce z leva: Micky, Jaejoong, Max)Skvěle tancujou, úžasně zpívají xD Moje nejoblíbenější písnička je Ballons a Purple Line a Yu-chan asi taky :)

Poznámka: Kdyby někoho mátl ten obrázek a pak ten blonďák v klipech, tk to je JaeJoong ale s obarvenýma vlasama xD ;)
Pznámka 2: Jejich mini dramata jsou úžasný xD Skouknout je můžete na youtube ;)

Pár ukázek:

Ballons (to je tak roztomilý!! Oh, nádhera! ˇˇ)

Purple Line


Hug (taky jedna z mých nej xD)Tri-Angle (sakryš, já všechny ty songy zbožňuju xD)O (ta písnička se menuje O, kdyby někdo nepochopil xD)


A ještě jejich nejnovější song, teda jako myslim klip no xD (vyšel 26.září 2008)

No je toho hodně, tak si pohledejte na youtube xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Už je to otřepaný ale tk co xD

Klik :-P 100% (109)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama