Hinoi Asuka

24. listopadu 2008 v 19:26 | Yu-chan |  Asian Music
Jméno: Hinoi Asuka
Narozena: 8. Ledna 1991
Místo narození: Osaka, Osaka Prefecture, Japonsko
Výška: 158cm
Oblíbená barva: černá, červená
Oblíbené jídlo: Umeboshi, rajčata
Oblíbené idoly: BoA, DREAMS COME TRUE, YUI

V roce 2002 si Asuka Hinoi vyzkoušela hrát ve filmu Dodge Go! Go!. Byla vybrána dále s Hiroshige Miho a Koyama Hikaru vytvořit skupinu LOVE&PEACE. Jejich první singl "DRIFTER" nebyl příliš úspěšný.
V roce 2003 Asuka a Hikaru se připojily s Fujiwarou Yuho k vytvoření skupiny mezzo piano. Nikdy nic nevydaly. ačkoli oznámeni proběhlo. Později stejný rok se Asuka stala sólovou zpěvačkou, s pomocí Kawase Tomoko (Lépe známa jako Tommy february6). Tomoko souhlasila s produkcí Asuky prvního sólo singlu, "Wanna be your girl friend". To bylo uváděno jako téma zakončení pro Ashita Tenki ni Naare. Singl byl na #60 v Oricon žebříčku.
Pět měsíců později, druhý sigl následoval "Tatta Hitori no Kimi" byl odlišný od prvního singlu a byl přezdívaný jako "punk-pop" od slavného skladatele Ijichi Hiromasa. druhý singl ji dal větsí popularitu, ačkoli se dostal jen na #79 v Oricon žebříčku.
4. prosince 2004 bylo oznámeno Asuce že by mohla být vůdce skupiny nazvané HINOI TEAM. Skupina měla vzniknout 5. února 2005 ale bylo to posunuto na 18. května. Později se jméno skupiny změnilo na "HINOI" (Hinoi Chiimu).
Zdroj: Tady!!!!!!!!!!!! :)

Tak já ani Michyio tudle zpěvačku nějak nevedem, ale zpívá docela hezky a líbí se nám od ní Wnna be your girlfriend a Ashitahe no Hikari.

Ukázky:
Ashitathe no Hikari


Wanna be your girlfriend


Tatta Hitori no Kimi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Už je to otřepaný ale tk co xD

Klik :-P 100% (109)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama